۶/۱۶/۱۳۸۸

گاسپل (سرگذشت عيسی مسيح) نوشته هوگو

از سخنان برادر روحانی هوگو در کنار برادر روحانی ترش محمود:


«به عنوان يك مسيحی احساس بسيار خوبی دارم كه به زيارت حرم مقدس امام رضا آمده ام.»


«حضرت مسيح رجعت خواهد نمود و به همراه حضرت مهدی يك روز برای ايجاد عدالت قيام خواهند كرد."


گويا هوگو که خودش را تا ديروز يک مسيحی واقعی می دانست، پس از اينکه گوشه چک پنجاه ميليون دلاری احمدی نژادی را مشاهده کرد و با امام خامنه ای در خلوت نشست، به دين مبين اسلام مشرف شده است.


وي با اشاره به سخنان حكيمانه مقام معظم رهبري اظهار داشت: سخنان امام خامنه‌اي بسيار براي من راه گشا بود ، چرا كه ايشان فرمودند : تا زماني كه روساي جمهور ايران و ونزولا در كنار هم باشند و با هم اقدامات عدالت طلبانه را پيگير ي مي‌كنند ، موجبات مايوس شدن دشمنان دو ملت را فراهم مي آورند.


هوگو با اين وجود هنوز نمی تواند يا نمی خواهد اين تشرف مقدس را به جهانيان اعلام کند. هنوز منتظر واريز چک به حساب مربوطه است و آنگاه در مورد اين موضوع تصميم خواهد گرفت. پس هنوز خودش را به ظاهر مسيحی می نمايد ولی در عين حال برای خودش يک «گاسپل» کاملاً نوظهور ابداع کرده. در اين گاسپل نوظهور بالاخره معلوم می شود که مسيح به همراه مهدی رجعت خواهد نمود و در آن زمان همه جهانيان به دين مشرف اسلام گرويده و از آينه نورانی جمهوری اسلامی منور خواهند شد.


ببينيد که پنجاه ميليون دلار چه اثرات شگرفی می تواند داشته باشد.


هللويا!


فکر کنم احمدی نژاد در ميزان دروغگويی همتايش را پيدا کرده است.


نظرات:
من تازه از طبیعت برگشتم و از وقایع سیاسی ده روزی هست بیخبر بوده ام, ولی اگر اینی که می گویید صحت داشته باشه, برخوردن من و دوستام به بیلبورد عظیم تبلیغ اسلامیزم با شماره تلفن بدون هزینه برای سفارش مجانی قرآن در راه برگشت از مسیر ساکرامنتو, که دوستان محلی من رو هم شگفت زده کرده بود خالی از لطف نبوده!
Mani
 
ارسال یک نظر

اشتراک در نظرات پیام [Atom]پیوندهای مربوط به این پیام:

ایجاد یک پیوند<< صفحهٔ اصلی
:رأی بدهيد Balatarin

This page is powered by Blogger. Isn't yours?

اشتراک در پست‌ها [Atom]

تنها با ذكر كامل منبع ، استفاده از مطالب وبلاگ آزاد است ©